emmentaler (niet vegetarisch)

Zie: Emmentaler

Waarom staat er tussen haakjes niet-vegetarisch achter deze kaas?
Kaas is meestal niet vegetarisch: voor het stremmen van de kaas (het dikker maken) wordt chymosine gebruikt. Traditioneel wordt chymosine (het stremsel) uit de maag van (geslachte) nuchtere kalveren gehaald (kalveren die minder dan 3 weken oud zijn).

Bron: Vegetarisme.nl